Live GPS sekošana komandām

GPS maršruti (pastaigas dalībniekiem un citiem viedtālruņa aplikācijas izmantotājiem)
Augšuplādē arī savu GPX maršruta failu šeit (meklējot "Event", izmanto atslēgvārdus "Olaines rogainings 2020")

Sacensību karte

 
VietaNrNosaukumsDalībniekiLaiksPunktiSodsRezultātsVieta grupā
1730Krūšu inspekcijaMiķelis Zumbergs
Guntis Šmaukstelis
00:18:52505M:1
2424MEŽPILSKaspars Adijāns
Valdis Čunka
00:19:12505M:2
3743Dad will fix itEdgars Peičs
Arvīds Ozoliņš
00:23:35505M:3
4754CīruļiJānis Cīrulis
Ligija Cīrule
00:23:42505X:1
5745KarvajaladReigo Lehtla
Alexander Khalyapin
00:26:29505M:4
6431Pelēkie mošķuļiElīna Masteiko
Gustavs Millers
Jānis Krastiņš
00:27:15505X:2
7210Pepijas velo mānijaNormunds Grava
Valdis Sirsniņš
00:28:24505M:5
8710AmpēriņšMadara Apsalone
Jānis Kalniņš
00:28:44505X:3
9411BWCAVizma Kigitoviča
Janis Pizics
00:29:59505X:4
10752Andris un brāļiAndris Rēders
Ritvars Bikšis
Māris Videmanis
00:30:37505M:6
11440OMNILABIvo Smiltnieks
Dace Zvaniņa
00:32:22505X:5
12741Have a good time!Anžela Šapovalova
Arnis Grasis
00:34:16505X:6
13443E.U.Uldis Paršāns
Evita Dzanuškāne
00:34:20505X:7
14702Latvju dēliTomass Reinis Tīss
Tomass Neuss-Lucs
00:35:19505M:7
14749Vaidava 2000Aris Peics
Davis Salduksnis
00:35:19505M:7
16753Resnais SusursMāris Avotiņš
Linda Sīle
00:35:30505X:8
17420WILD CATZRITA SINIVÄLI
MARET VIIRA
00:37:33505W:1
18723Integrēt ir jāmāk!Baiba Alkšere
Ieva Grauduma
00:39:41505W:2
19725Blondīņu trioInta Luksa
Sigita Upeniece
00:40:34505W:3
20764ALUSALAArvis Zvanītājs
Austris Lepiksons
00:41:07505M:9
21737KalniešiMiervaldis Bušs
Arvīds Teteris
00:41:18505M:10
22704ASIE PIPARIILMĀRS KAULAKANS
JĀNIS BIEZAIS
00:43:01505M:11
23732Vējš MatosEvija Birzniece
Evija Dzvinko
00:50:04505W:4
24238Squishy OKMārtiņš Galvanovskis
Sofija Sveta Galvanovska
00:52:20505X:9
25299Piecas māsasKristīne Slikšāne
Dace Mačevska
Baiba Griestiņa
Inese Franske
Liene Celeste
00:58:15505W:5
26229Chain ReactionJānis Stašāns
Līga Saulgoze-Stašāne
01:02:30505X:10
27217Jūrmalas RūķīšiJānis Vaivods
Gustavs Vaivods
Roberts Vaivods
Inese Vaivode
01:03:39505X:11
28727NaidsMārtiņš Krūze
Edgars Jurjāns
01:04:36505M:12
29232MazieAinārs Šiliņš
Gundega Šiliņa
01:04:55505X:12
30751BEZ STRESAViesturs Šlosbergs
Renārs Skudra
01:07:47505M:13
31220PakaļkājasLauma Muceniece
Gatis Midrijānis
01:09:25505X:13
32227Čiepas OlainēOdeta Rimšele
Iveta Eglija
Anete Poga
01:09:41505W:6
33216UltraSuperHDDuoIlze Tropa
Aija Feldmane
01:14:55505W:7
34734MĀSAS KRĀSASEVIJA ŠVECA
INGŪNA NAIKA
01:19:00505W:8
35747Naze un ŪsiņšJurģis Stukuls
Zane Timma
01:20:51505X:14
36428A.K.A.M.Andrejs Movļaiko
Armands Krastenbergs
01:26:41505M:14
37413B.E.K.A.Artūrs Kančs
Kristofers Kančs
01:31:45505X:15
38417Daži bērni un orientētisKristaps Dzvinko
Zintis Dzvinko
Daina Dzvinko
Nora Dzvinko
01:55:45505X:16
39429999Viktoras Saldžiūnas
Margarita Kulnis
02:19:54505X:17
40739VisurgājējiMārtiņš Ēķis
Jānis Eimuss
03:50:09505M:15