Live GPS sekošana komandām

GPS maršruti (pastaigas dalībniekiem un citiem viedtālruņa aplikācijas izmantotājiem)
Augšuplādē arī savu GPX maršruta failu šeit (meklējot "Event", izmanto atslēgvārdus "Olaines rogainings 2020")

Sacensību karte

 
VietaNrNosaukumsDalībniekiLaiksPunktiSodsRezultātsVieta grupāmin/kmpti/kmmin/ptikm
1222Tā tas notiekāsUģis Inka
Gita Vilensone
02:03:1467-463XO2:100:08:144.4700:01:5014.97
2208SIGULDAS TAKASAgate Kristapsone
Austris Armans
01:54:0357057XO2:200:08:304.2500:02:0013.42
3203SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAMEduards Pāķis
Zane Gruberte
01:59:3157057XO2:300:08:464.1800:02:0613.63
4212CAT FOODKārlis Evertovskis
Valentīna Romanova
02:00:5058-157XO2:400:08:244.0300:02:0514.38
5226LV Bārdas PlusUldis Pormeisters
Gunārs Ozoliņš
Maira Ķeirāne
01:59:2155055XO2:500:09:204.3000:02:1012.78
6221DejavuSalvis Daģis
Ilona Daģe
02:00:2854-153XO2:600:09:234.2000:02:1412.85
7209Pilsētas žurkasAnete Dārta Rožkalne
Gunita Daldere
01:55:5246046WO2:100:10:084.0300:02:3111.43
8225Bez steigasIntars Metums
Uldis Metums
01:59:5845045MO2:100:10:454.0300:02:4011.17
9206Dzelzs MērnieksArvīds Ondrups
Santa Beļkus
01:58:1343043XO2:700:10:313.8300:02:4511.23
10238Squishy OKMārtiņš Galvanovskis
Sofija Sveta Galvanovska
01:56:3142042FAM2:100:10:363.8200:02:4610.99
11220PakaļkājasLauma Muceniece
Gatis Midrijānis
01:56:5042042XO2:800:12:144.4000:02:479.55
12207RoņiMeldra Baroniņa
Mareks Baroniņš
01:56:4438038XO2:900:09:553.2300:03:0411.77
13229Chain ReactionJānis Stašāns
Līga Saulgoze-Stašāne
01:54:3136036XO2:1000:13:354.2700:03:118.43
14232MazieAinārs Šiliņš
Gundega Šiliņa
02:00:5136-135XO2:1100:14:484.4100:03:218.17
15217Jūrmalas RūķīšiJānis Vaivods
Gustavs Vaivods
Roberts Vaivods
Inese Vaivode
01:59:0534034FAM2:200:14:264.1200:03:308.25
16216UltraSuperHDDuoIlze Tropa
Aija Feldmane
01:59:2434034WO2:200:14:154.0600:03:318.38
17227Čiepas OlainēOdeta Rimšele
Iveta Eglija
Anete Poga
01:59:3634034WO2:300:14:594.2600:03:317.98
18211ĶengakrastiViesturs Raipulis
Kristers Raipulis
Madara Pāķe
02:02:3636-333FAM2:300:12:533.7800:03:249.52
19210Pepijas velo mānijaNormunds Grava
Valdis Sirsniņš
01:59:2331031MO2:200:11:593.1100:03:519.96
20224Bekons un OlasLiene Mudrova
Ritvars Paraģis
02:04:1136-531XO2:1200:13:103.8200:03:279.43
21236Jaunās BitesUģis Daģis
Līga Beinaroviča
01:43:3829029XO2:1300:13:013.6400:03:347.96
22230Olaines SlaistiAndris Melnis
Vladislavs Voitehovičs
01:54:5229029MO2:300:13:523.5000:03:588.28
23239PurvenieksAnna Veismane
Reinis Gruduls
01:56:5327027XO2:1400:14:203.3100:04:208.15
24223Pēdējā ElpaVilmārs Mangalis
Annija Ķesele
01:54:0926026XO2:1500:13:273.0600:04:238.49
25235Pastaigas režīmsAnne Jakovela
Katrīna Timpare
Rebeka Linda Paršāne
Rainers Būmanis
01:56:4026026XO2:1600:15:473.5200:04:297.39
26231Vieglas smiltisEdgars Balunovs
Estere Romanovska
01:57:1825025XO2:1700:13:072.7900:04:428.95
27299Piecas māsasKristīne Slikšāne
Dace Mačevska
Baiba Griestiņa
Inese Franske
Liene Celeste
01:56:5623023WO2:400:19:473.8900:05:055.91
28214Hot KeysOlga Kavliša
Ruslans Kavlišs
01:55:0521021XO2:1800:15:132.7800:05:297.57
29218AAAAnnija Asnate Čekstere
Andis Čeksters
01:56:3019019XO2:1900:17:142.8100:06:086.76
30233EŽA KAŽOCIŅŠGatis Kalniņš
Agnese Kalniņa
Dārta Kalniņa
Anete Gavare
01:50:4117017FAM2:400:18:412.8700:06:315.92
31213Tehniskās pagalesSevda Latkovska
Aigras Latkovskis
Jānis Latkovskis
02:00:0918-117FAM2:500:23:313.5200:06:415.11
32219Abi kopāAija Straupeniece
Aigars Sala
01:50:5315015XO2:2000:16:082.1800:07:246.87
33215wAltsArtis Mednis
Teodors Mednis
01:46:2913013FAM2:600:19:522.4200:08:115.36
34237ČiepasZane Ķemere
Laura Ķemere
01:52:5612012FAM2:700:27:462.9500:09:254.07
35204BanāniLaura Zīvarte
Zane Kadakovska
02:12:0620-137WO2:500:19:573.0200:06:366.62
36234Resnis un Slieka pērkonegaisāJuris Vaidakovs
Matīss Vaidakovs
02:27:4127-280FAM2:800:19:053.4900:05:287.74