2H
MO2
Pepijas velo mānija
Normunds Grava
1975
Valdis Sirsniņš
1959
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Olaines Slaisti
Andris Melnis
1990
Vladislavs Voitehovičs
1993
WO2
Susuri
Raimonda Mūrmane
1982
Luīze Orupa
2006
Banāni
Laura Zīvarte
1991
Zane Kadakovska
1993
Pilsētas žurkas
Anete Dārta Rožkalne
1996
Gunita Daldere
1986
UltraSuperHDDuo
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
Čiepas Olainē
Odeta Rimšele
1993
Iveta Eglija
1988
Anete Poga
1988
XO2
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Zane Gruberte
1974
Dzelzs Mērnieks
Arvīds Ondrups
1996
Santa Beļkus
1993
Roņi
Meldra Baroniņa
1990
Mareks Baroniņš
1987
SIGULDAS TAKAS
Agate Kristapsone
1991
Austris Armans
1985
Hot Keys
Olga Kavliša
1988
Ruslans Kavlišs
1989
CAT FOOD
Kārlis Evertovskis
1990
Valentīna Romanova
1987
Bekons un Olas
Liene Mudrova
1989
Ritvars Paraģis
1990
AAA
Annija Asnate Čekstere
2000
Andis Čeksters
1967
Abi kopā
Aija Straupeniece
1981
Aigars Sala
2007
Pakaļkājas
Lauma Muceniece
1985
Gatis Midrijānis
1982
Dejavu
Salvis Daģis
1981
Ilona Daģe
1984
Tā tas notiekās
Uģis Inka
1976
Gita Vilensone
1983
Pēdējā Elpa
Vilmārs Mangalis
1982
Annija Ķesele
1988
LV Bārdas Plus
Uldis Pormeisters
1987
Gunārs Ozoliņš
1987
Maira Ķeirāne
1992
Chain Reaction
Jānis Stašāns
1980
Līga Saulgoze-Stašāne
1983
Mazie
Ainārs Šiliņš
1968
Gundega Šiliņa
1977
Vieglas smiltis
Edgars Balunovs
1989
Estere Romanovska
1999
Pastaigas režīms
Anne Jakovela
2003
Katrīna Timpare
2002
Rebeka Linda Paršāne
2003
Rainers Būmanis
2003
Jaunās Bites
Uģis Daģis
1992
Līga Beinaroviča
1990
Purvenieks
Anna Veismane
1995
Reinis Gruduls
1995
Family2
CEIKAS
Diāna Ceika
1976
Tālis Zāns
2010
Gaņģīši
Gatis Gaņģītis
1982
Līga Gaņģīte
1985
Linards Gaņģītis
2010
Gustavs Gaņģītis
2014
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
Tehniskās pagales
Sevda Latkovska
1986
Aigras Latkovskis
2009
Jānis Latkovskis
2012
Ķengakrasti
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Lelde Pāķe
2006
Madara Pāķe
2009
Jūrmalas Rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Gustavs Vaivods
2009
Roberts Vaivods
2007
Inese Vaivode
1978
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
EŽA KAŽOCIŅŠ
Gatis Kalniņš
1985
Agnese Kalniņa
1990
Dārta Kalniņa
2014
Anete Gavare
2014
Resnis un Slieka pērkonegaisā
Juris Vaidakovs
1972
Matīss Vaidakovs
2015
Čiepas
Zane Ķemere
1985
Laura Ķemere
2014
4H
MO4
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Edvards Eglītis
1985
Inese Zepa
1984
aika
Ainārs Čops
1972
Kaspars Kārkliņš
1975
BEZ VARIANTIEM!
Normunds Dārznieks
1978
Einārs Aleksandrs Dārznieks
2002
Venta Laiks
Pēteris Spuriņš
1980
Edmunds Vanags
1974
MEŽPILS
Kaspars Adijāns
1987
Valdis Čunka
1982
A.K.A.M.
Andrejs Movļaiko
1984
Armands Krastenbergs
1987
Mana labākā komanda
Mārtiņš Eglijs
1985
Toms Eglijs
1993
Kaspars Eglijs
1986
Lidojošie bebri
Jānis Veļķeris
1997
Artūrs Elstiņš
1980
WO4
Uz Tobago
Inese Nagele
1961
Andra Līviņa
1963
ApPasaule O-Team
Sigita Cimermane
1980
Evita Gause
1984
Ligita Liepiņa
1983
Mākoņgājējas
Ludmila Kozačenko
1990
Dace Ahiļčenoka
1990
WILD CATZ
RITA SINIVÄLI
1966
MARET VIIRA
1967
Lauviņa ar zivtiņu
Džaneta Suta
1964
Linda Jansone
1990
Frīdas iedvesmotās
Līga Sēja
1991
Andra Vanaga
1969
Fast and Furious
Kristīne Mamontova
1987
Baiba Kazanova
1985
XO4
Magnētiskie ziemeļi
Liene Liepiņa
1985
Varis Liepiņš
1988
Helleborus viridis
Vineta Strauta
1986
Agris Kveders
1977
BWCA
Vizma Kigitoviča
1985
Janis Pizics
1985
Rogaininga ietekmes analīze
Valters Veiss
1985
Elīna Jokuma
1991
Maldugunij pa pēdām
Edgars Zaķis
1988
Māra Braslava
1992
Piens ir ledusskapī
Ilze Vilciņa
1990
Judīte Grāmatniece
1992
Kalvis Zuļģis
1989
KrKr
Kristaps Kauliņš
1986
Kristīne Kauliņa
1985
Nebūs!
Dagnija Tērauda
1996
Jānis Sapats
1993
Pipari skrien
Anda Ozoliņa
1976
Jānis Pipars
1978
Rogaininga pavēlnieki
Nauris Spalviņš
1989
Agita Kudlāne
1990
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
Mārupes Kurmji
Jānis Lagzdkalns
1958
Līga Lagzdkalne
1962
999
Viktoras Saldžiūnas
1984
Margarita Kulnis
1990
Bikšopi
Renārs Krīgers
1986
Arita Krīgere
1985
Vājas kājas
Kristaps Saulītis
1986
Baiba Eglite
1989
OC
Asanta Miesniece
1998
Einārs Vētra
1994
OMNILAB
Ivo Smiltnieks
1973
Dace Zvaniņa
1991
40 gadu skrējiens
Guntars Pakalns
1980
Baiba Kauliņa-Pakalna
1982
dxdt
Kirils Surovovs
1992
Viktorija Leimane
1997
E.U.
Uldis Paršāns
1972
Evita Dzanuškāne
1982
Family4
Apiņi
Inese Apine
1983
Artis Apinis
1981
Lauma Apine
2008
Kalvis Apinis
2010
Beciņas
Juris Borovikovs
1970
Daiga Borovikova
1981
Kristīne Borovikova
2008
Romanichi
Romāns Koškins
1975
Ilva Koškina
1974
Elīza Koškina
2010
B.E.K.A.
Artūrs Kančs
1978
Kristofers Kančs
2008
Daži bērni un orientētis
Kristaps Dzvinko
1981
Zintis Dzvinko
2012
Daina Dzvinko
2014
Nora Dzvinko
2016
Tēvs & Dēls
Kaspars Cimermanis
1979
Edvards Cimermanis
2011
Pelēkie mošķuļi
Elīna Masteiko
1984
Gustavs Millers
2009
Jānis Krastiņš
1979
6H
Gatis Čirka
1977
Agnese Čirka
1985
MJ6
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
Pieteikumu pagaidām nav
MO6
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Tā viš ir
Igors Jegorovs
1985
Jānis Rozītis
1988
Naids
Mārtiņš Krūze
1987
Edgars Jurjāns
1987
Krūšu inspekcija
Miķelis Zumbergs
1982
Guntis Šmaukstelis
1985
Vaidava 2000
Aris Peics
1989
Davis Salduksnis
1991
Auces aeroklubs
Raimonds Kaže
1983
Vilnis Frišfelds
1974
Andris un brāļi
Andris Rēders
1979
Ritvars Bikšis
1985
Māris Videmanis
1979
Vientuļš Bet Neglīts
Jānis Bidiņš
1985
Paskriesim
Arvis Taurenis
1994
Edgars Treigūts
1990
SPAMMA OK
Raitis Birznieks
1983
Kaspars Vītols
1983
WO6
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Meža ogas
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
Integrēt ir jāmāk!
Baiba Alkšere
1991
Ieva Grauduma
1992
Duo-denum
Ilze Fridrihsone
1991
Džeina Mežale
1990
Arvīds Jakovļevs
1987
Vējš Matos
Evija Birzniece
1984
Evija Dzvinko
1986
Ķirši matos
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Aija Lorence
1986
Mēs ar putniem
Gunta Blūzma
1978
Evija Prauliņa
1974
Ingrīda Nuķe
1982
Liepiņas pastaigā
Inga Liepiņa
1978
Patrīcija Liepiņa
2005
XO6
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
I kubā + J
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
Jolanta Geduša
1978
Imants Lipskis
1974
Vijolīšu grava
Māra Pucena
1988
Klāvs Svilpe
1985
Čubīši
Edgars Prulis-Munda
1984
Inga Prule-Munda
1985
Hakuna matata
Ints Bruņenieks
1976
Gundega Bruņeniece
1981
ĻOTI NOPIETNA KOMPĀNIJA
Ingrīda Ludziņa
1981
Viesturs Sīmanis
1974
Vita Smirnova
1985
Agnese Rutkovska
1975
Naze un Ūsiņš
Jurģis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Cīruļi
Jānis Cīrulis
1987
Ligija Cīrule
1989
Vasarnieki
Mārtiņš Trupovnieks
1988
Madara Nevarževska
1993
MV6
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
BEZ STRESA
Viesturs Šlosbergs
1977
Renārs Skudra
1977
Dad will fix it
Edgars Peičs
1977
Arvīds Ozoliņš
1977
Karvajalad
Reigo Lehtla
1970
Alexander Khalyapin
1968
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Dzintarlapsas
Ilze Krēmere
1976
Ieva Simsone
1975
Kā lai šonakt...
Dace Ikšele
1967
Līga Ābelniece
1964
Restarts
Līga Gutnika
1974
Marika Cabija
1973
Blondīņu trio
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Ieva Jaudzeme
1973
MĀSAS KRĀSAS
EVIJA ŠVECA
1971
INGŪNA NAIKA
1971
Latvietes
Santa Blūma
1971
Lāsma Šlosberga
1971
Klaida latvietes
Agnese Zaķe
1979
Līga Sproģe
1980
Klaids Cīrulis
1971
XV6
SEPTĪTIE
Modris Šariņš
1979
Anete Smilga
1969
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Durbes Ezerkrasts
Arturs Brikmanis
1959
Lilita Lauraite
1970
Dzimuši Rupie
Emīls Rupais
1977
Ulrika Plotniece
1979
Meklējot Mežam galu.
Ģirts Strujevičs
1972
Zane Blumberga
1969
Alnis
Arne Lūsis
1966
Inguna Čākure
1965
Have a good time!
Anžela Šapovalova
1978
Arnis Grasis
1970
Resnais Susurs
Māris Avotiņš
1972
Linda Sīle
1977
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
JĀNIS BIEZAIS
1950
Kalnieši
Miervaldis Bušs
1952
Arvīds Teteris
1940
WSV6
Pieteikumu pagaidām nav
XSV6
Persiki
Juris Šinke
1957
Ārija Šinke
1957
Āpši
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
Mole Ultra
Viesturs Ziedins
1955
Gunta Lebedoka
1954
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Durbes bizoņi & Alnis brīvsolī
Ilmārs Dukulis
1964
Silvija Penkule
1960
Māris Penkulis
1957
Family6
RK Mītava
Mareks Bulkovskis
1983
Skaidrīte Ziediņa
1983
Alens Bulkovskis
2006
Ieva Buske
2008
Gepardi
Kristaps Elgars Miķelsons
1994
Rūta Zvirgzdiņa
2008
Brunavieši
Guntars Žilinskis
1980
Rihards Žilinskis
2008
Moskīti
Klementīne Rapa
2002
Dāvis Rapa
2009
Mija Rumka
1973
3h mtb
VMTB
ANDRIS PUMPURS
1972
Agris Bērziņš
1986
Aldis Strožs
1969
Almands Mihailovs
1988
Armands Saušs
1975
Artūrs Verza
1986
Dmitrijs Vladimirovs
1986
Edgars Bērziņš
1980
Eduards Rēns
1980
Gints Poris
1981
Gundars Lauva
1966
Gusts Zeleznevs
2007
Ints Marcinkevičs
1973
Jānis Lācis
1985
Jānis Brauers
1987
Jānis Kaupe
1983
Jēkabs Breide
2010
Kristaps Elgars Miķelsons
1994
Kārlis Lauders
1988
Kārlis Dzalbs
1972
Maris Kucinskis
1986
Matīss Melecis
1977
Māris Siliņš
1973
Māris Andersons
1986
Mārtiņš Jonelis
2005
Paulis Laizāns
1967
RIHARDS OŠIŅŠ
1984
Raimonds Breide
1983
Raimonds Urtāns
1989
Raimonds Bērziņš
1977
Raivo Pienis
1979
Reinis Breide
2005
Reinis Dzenis
1983
Reinis Dejus
1990
Uldis Germans
1980
Uģis Ozols
1974
Valters Freidenfelds
1969
Vladimirs Isajevs
1972
Zigmunds Jonelis
1980
SMTB
Annija Krūma
1995
Areta Dzirvinska
1976
Elīna Grīnvalde
2000
Gunita Barisa
1979
Ilze Bērziņa
1981
Inese Kantore
1976
Inese Breide
1984
Jasmīne Vanaga
2013
Lelde Fridberga
1992
Linda Jonīte
1988
Melisa Vanaga
2015
Mia Auģe
1992
Nellija Baliko
1980
Valērija Fedotova
1981
Zane Vitenberga-Verza
1989
O-RUN
VRUN
Aldis Razgaila
1967
Andres Viira
1967
Antons Pronausks
2008
DAINIS KRONBERGS
1976
Edgars Rancāns
1981
Helmuts Lukačovs
1950
Ilmārs Jermaks
1961
Iļja Potapovs
2008
Jānis Bormeisters
1985
Mārtiņš Sapats
1988
Mārtiņš Meija
1988
Nauris Aukmanis
1989
Reinis Ozoliņš
1991
SRUN
Ingrīda Zaķe
1990
Kristīna Ēce
1973
walk
MAHINATORI
Alberts Laksis
2010
Pērkon ciska
Arvis Aleckis
1991
Žuļiki
Baiba Ponomarjova
1984
Jūras krauklis
Emma Elstiņa
2014
SIRSNIŅA
Emīlija Santa Rozentāle
2015
Zvaigznes
Eva Vilumsone
2007
MAHINATORI+
Helmuts Laksis
2011
MAHINATORI+
Helmuts Laksis
2011
Savējie
Ivo Kārkliņš
2010
Papagaiļi
Iļja Potapovs
2008
Krūzītes
Laura Krūzīte
2012
Krūzītes
Linda Krūzīte
2012
Žuļiki
Māris Siliņš
2014
Krūzītes
Nataļja Krūzīte
1978
KALNCIEMA ĶIEĢEĻU KOMBINĀTS
Olīvija Blūzma
2015
Savējie
Raivo Kārkliņš
2014
Savējie
Regīna Kārkliņa
1989
Žuļiki
Semija Āboltiņa
2013
Zvaigznes
Stella Vilumsone
2010