Ar kuplu dalībnieku skaitu aizvadīts Olaines rogainings

Sestdien, 11. jūlijā, Olainē jau ceturto gadu pēc kārtas norisinājās Olaines rogainings, kas pulcēja 500 dalībniekus – gan vietējos orientēšanās un velo aktīvistus, gan arī pilsētas viesus no visas Latvijas, kas ieradās izpētīt Olaines apkaimi – pilsētu, mežus, pļavas un purvu apvidus. Šogad ātrākā Isostar 6h distancē bija komanda “Krūšu inspekcija” ar Miķeli Zumbergu un Gati Šmauksteli sastāvā, Olainfarm 4h distancē uzvarēja komanda “Mežpils” ar Kasparu Adijānu un Valdi Čunku un Magnesia 2h distancē uzvaru svinēja komanda “Tā tas notiekas” Uģis Inka un Gita Vilensone.

Ceturtais Olaines rogainings norisināsies 11.jūlijā Olaines Mežaparka estrādē

Covid-19 ieviestie ierobežojumiem ir samazinājusies un līdz ar to ir radusies iespēja pasākuma datumu pārcelt 11.jūlijā Olaines Mežaparka estrādē rīkot nu jau ceturto Olaines rogainingu, kura ietvaros orientēsies skrējēji, velobraucēji un kontrolpunktu meklētāji. Šā gada Olaines rogainingā dalībniekiem tiek piedāvātas 2h, 4h, un Isostar 6h distances, kā arī 14-16km rogaininga skrējiens.

Jaunolaines E-rogaininga rezultāti

Vakar noslēdzās mūsu otrais e-rogainings, kas notika Jaunolainē uz 2019.gada pavasara kartes. Aicinām iepazīties ar rezultātiem zemāk.

Ja nepaspējāt - Jaunolaines karte joprojām izskrienama, lai arī bez medaļām. Toties jaunas medaļas iespējams izcīnīt Rīgas (Lucavsalas) E-rogainingā no 1. līdz 31.maijam, atrodot kontrolpunktus, ko nepaguvāt atrast 2018.gada Rīgas Rudens Rogainingā. Turklāt tā dalībnieki varēs laimēt arī Garmin Vivosmart 4 aproci. Dodieties uz: https://www.facebook.com/events/587637788502859/!

Uzmanību! Informācija par Olaines rogaininga norisi - atjaunots 16.04

Sakarā ar to, ka pasaulē ir paziņots par COVID-19 pandēmiju un Latvijā ir izsludināta ārkārtas situācija, pasākums tiek pārcelts uz laiku, kurš tiks paziņots, tiklīdz tiks atcelts valsts ārkārtas stāvoklis. Pasākums netiek atcelts un visi dalībnieki saglabā savas dalības maksas. Bet, spītējot tam, piedāvājam nu jau otro e-rogainingu. Šoreiz uz 2019.gada Jaunolaines rogaininga bāzes. Vai esat gatavi? Dodieties uz: https://www.facebook.com/events/703596280452863/. 

Olaines rogaininga 2020 reģistrācijas ir atklāta

Svētdien, 19.aprīlī Olaines Mežaparka estrādē norisināsies ceturtais Olaines rogainings, kura ietvaros orientēsies skrējēji, velobraucēji un kontrolpunktu meklētāji. Šā gada Olaines rogainingā dalībniekiem tiek piedāvātas 2h, 4h, un Isostar 6h distances, kā arī Magnesia 14-16km rogaininga skrējiens. Kā ierasts, bērniem būs sarūpēta bezmaksas pastaiga ar aizraujošiem kontrolpunktu meklēšanas uzdevumiem un balvām.

Veiksmīgi aizvadīts jau trešais Olaines rogainings

Sestdien, 11. maijā, Olainē jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās Olaines rogainings, kas pulcēja vairāk kā 600 dalībniekus – gan vietējos orientēšanās un velo aktīvistus, gan arī pilsētas viesus no visas Latvijas, kas ieradās izpētīt Olaines apkaimi – pilsētu, mežus, pļavas un purvu apvidus. Par sacensību garākās distances – 6 stundu rogaininga uzvarētājiem, jau otro gadu pēc kārtas, kļuva puišu duets no komandas “NAIDS”, kas savāca 153 punktus.

11.maijā norisināsies trešais Olaines rogainings

Neskatoties uz to, ka šobrīd Jaunolaines upes pavērušas iespēju gandrīz visu sacensību distanci izbraukt ar laivu, bet augstākās vietas - ar slēpēm, 11. maijā viss būs gatavs tam, lai jau trešo gadu pēc kārtas, Olainē norisinātos rogainings, kur ikvienam būs iespēja izvēlēties sev izaicinošāko distanci – 2 stundu, 4 stundu Olainfarm, 6 stundu Isostar orientēšanās distancēs vai 14km rogaininga skrējienu, kā arī riteņbraucēji varēs izaicināt sevi 3 stundu MTB velodistancē.

Noslēdzies vasarīgais Olaines rogainings

Sestdien, 12.maijā, Olaines Mežaparka estrādē otro gadu norisinājās Olaines rogainings, kas pulcēja vietējos rogainierus un arī pilsētas viesus no Latvijas un Igaunijas, kas ieradās izpētīt Olaines apkaimi – pilsētu, mežus, pļavas un purvu apvidus. Par sacensību garākās distances – 6 stundu rogaininga – un kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Rīgas un Jūrmalas duets no komandas “NAIDS”, kas savāca 179 no 200 iespējamiem punktiem.

Mēnesis līdz Olaines rogaininga otrajai sezonai 

Vairs tikai mēnesis palicis līdz otrajam Olaines rogainingam jeb apvidus orientēšanās komandu sacensībām, kas šogad norisināsies 12.maijā Olaines Mežaparka estrādē. Tāpat kā pagājušajā gadā skrējēji un orientieristi ir aicināti piedalīties 2 stundu, 4 stundu Olainfarm, 6 stundu Isostar orientēšanās distancēs vai 8km rogaininga skrējienā, kā arī riteņbraucēji varēs izaicināt sevi 3 stundu MTB velodistancē. Savukārt bērniem tiek piedāvāta rogaininga pastaiga kopā ar instruktoriem, un līdz pat sacensību nedēļai ikviens bērns šajā distancē var piereģistrēties bez maksas.