2H
MO2
Bez steigas
Intars Metums
1977
Uldis Metums
1975
Jāņiem būt ir labi būt
Jānis Švarcs
1987
Jānis Zīle
1989
Olaines slaisti
Andris Melnis
1990
Vladislavs Voitehovičs
1993
WO2
LM&LM
Lauma Muceniece
1985
Lāsma Midrijāne
1983
UltraSuperHDuo
Ilze Tropa
1975
Aija Feldmane
1975
bulciņa ar tēju
Andra Miķelsone
1982
Dace Šetlere
1985
KIL(L)
Ieva Ziemele
1992
Kristīne Tihanova
1980
Laura Griķe
1989
XO2
Pb
Elita Jurjāne
1964
Ralfs Jurjāns
1963
Saldumiņi
Ernests Važa
1990
Linda Peciņa
1991
Expresis Olaine-Sigulda
Kristīne Slikšāne
1977
Ivars Brauns
1978
Ansoni
Jānis Ansons
1986
Ieva Ansone
1987
PE PEEEK
Austris Armans
1985
Agate Kristapsone
1991
Šīmaņi
Gatis Šīmanis
1987
Santa Šīmane
1987
Komēta nāk!
Laura Cepurīte
1988
Kristaps Čeksters
1985
Elvis Švecs
1993
SAULKRASTI SHOWEL RACING TEAM
Eduards Pāķis
1976
Zane Gruberte
1974
Family2
IN OMNIA PARATUS
Māris Sumčenko
1980
Marta Mātere
2008
wAlts
Artis Mednis
1974
Teodors Mednis
2013
Squishy OK
Mārtiņš Galvanovskis
1981
Sofija Sveta Galvanovska
2009
Apiņi
Artis Apinis
1981
Inese Apine
1983
Kalvis Apinis
2010
Lauma Apine
2008
Lidojošie Pūliņi
Kristaps Pūliņš
1981
Kārlis Pūliņš
2007
Dārta Pūliņa
2009
L.E.
Laura Leja
2007
Elza Medne
2007
Ātrie spēka reindžeri
Mārtiņš Matvejs
1986
Ernests Matvejs
2012
Tomass Matvejs
2006
Jūrmalas rūķīši
Jānis Vaivods
1975
Inese Vaivode
1978
Roberts Vaivods
2007
Gustavs Vaivods
2009
Zane&Laura
Zane Ķemere
1985
Laura Ķemere
2014
Kā būs - tā būs
Kristofers Metums
2008
Emija Metuma
2007
Mārupītes bebri
Anete Bruzevica
1973
Rūta Bruževica
1997
Imants Bruževics
2006
Brīvā dabā
Aija Straupeniece
1981
Aigars Sala
2007
Bumbieri
Rana Bierande
1980
Jānis Bierands
1981
Artūrs Bierands
2007
Roberts Bierands
2010
Saulkrasti SRT
Viesturs Raipulis
1979
Kristers Raipulis
2007
Lelde Pāķe
2006
XJ2
VaSiTiŠa
Valdemārs Timofejevs
1997
Sintija Šaitere
1997
4H
MO4
Purva Malēji
Juris Ceirulis
1975
Ivars Vertuls
1981
Jurijs Šēnbergs
1981
Vecmuižnieki
Elvis Čops
1993
Ainārs Čops
1972
Kaspars Kārkliņš
1975
Policija
Krisjanis Mezulis
1991
kristaps Zelmenis
1991
Team Iron man
Artūrs Škuts
1986
Edijs Šņickovskis
1984
Rubens Martinez
1985
Onkuļi
Einārs Masteiko
1972
Emīls Masteiko
2001
NoskrienZiemu.lv
Roberts Treijs
1979
Krists Roberts Treijs
2005
Smirdīgie sieriņi
Normunds Skrebelis
1992
Matīss Kauliņš
1992
Krūšu inspekcija
Guntis Šmaukstelis
1987
Kaspars Adijāns
1987
WO4
COLD 2
Maruta Jurjāne
1985
Baiba Šinberga
1989
Finišs ir mīts
Agita Kudlāne
1990
Monta Peciņa
1993
Uzvarētājas
Inga Priede
1978
Kristīne Goldmane
1972
Koņčas
Līga Ēķe
1985
Elita Lecko
1980
Bon voyage
Linda Rožkalna
1967
Nataļja Korņejeva
1972
Žurkāpšu tandēms
Inga Šakare
1973
Emīlija Anna Šakare
2002
Jana Šakare
1970
Baltie Zalkši
Baiba Kaškina
1976
Iveta Skujiņa
1981
Zane Mače
1985
Better4U
Zanda Doļģe
1988
Elise Bikova
1989
Gita Lilienšteina
1983
Zaļā zeme
Lelde Ķikute
1987
Līga Kirstuka
1982
Sabīne Priedīte
1980
Kupidons trifeļmednieks
Gita Gersone
1983
Daiga Krieviņa
1990
Dārta Repse
1993
Klaipeda
Ieva Baltriukaite
1985
Kristina Virsilaite
1991
Zemgales ziņas
Kristīne Lejniece
1994
Agnese Leiburga
1977
XO4
Ašās kājas ZID
Dāniels Ziemelis
2004
Inese Zepa
1984
Uz Ziemeļdienvidiem :)
Didzis Raits
1990
Līga Balode
1986
Trojas zirgs
Aiga Dzenža
1992
Ginta Viļuma
1989
Jānis Anzons
1989
Santa Viļuma
1991
Team Rhubarb
Kate Dūdele
1990
Aleksejs Haritoņenko
1991
SUBARU AD REM Auto
Modris Klints
1970
Antra Klints
1978
Līva Stafecka
1978
SALDUS BITĪTES
Agris Robs
1976
Inese Margeviča
1981
Eko O
Mārtiņš Šteinalts
1989
Laura Manuša
1990
Kur tilti?
Edgars Zaķis
1988
Jana Puze
1987
ERGOLIETAS.LV - RUNNING.LV
Ansis Kuplis
1973
Aija Apsīte
1973
Orientālie nejēgas
Modris Januševskis
1972
Eva Šepetovska
1979
Kristīne Vēze
1978
Anete Bruževica
1973
Naze un Ūsiņš
Jurgis Stukuls
1990
Zane Timma
1988
Bikšopi
Renārs Krīgers
1986
Arita Krīgere
1985
Liekšņi
Lauma Lieksne
1979
Ivars Lieksnis
1975
ACIA
Aigars Cibuļskis
1979
Ieva Akmene
1989
Jaunystė
Kęstutis Vaičius
1972
Reda Žalimienė
1985
Olaines tūristi
Valters Veiss
1985
Ludmila Kozačenko
1990
Family4
Beciņas
Daiga Borovikova
1981
Juris Borovikovs
1970
Kristīne Borovikova
2008
Trīs priedes
Edijs Grants
1985
Ilze Grante
1986
Jēkabs Grants
2010
Gaņģīši
Gatis Gaņģītis
1982
Līga Gaņģīte
1985
Linards Gaņģītis
2010
Gustavs Gaņģītis
2014
Šoreiz bez meitenēm
Fadejs Precinieks
1979
Everts Precinieks
2010
Gustavs Milllers
2009
RADINIEKI
Linda Upeniece
1994
Ansis Zīvers
2002
Teodors Zīvers
2007
MJ4
The Smooth Gangsters
Aleksandrs Afanasjevs
2001
Kirils Rate
2001
Vladislavs Glazkins
2001
Andrejs Šohins
2002
Timmy & Jimmy
Gunārs Gaumigs
1999
Renārs Berķis
1998
6H
MJ6
Latvju dēli
Tomass Reinis Tīss
2000
Tomass Neuss-Lucs
1999
AK
Arita Krūmiņa
1986
WJ6
Pieteikumu pagaidām nav
XJ6
Pieteikumu pagaidām nav
MO6
Kaupietis fon der Kvadrantā
Kaspars Zariņš
1978
Oskars Kalniņš
1984
WeNOM
Andris Bāliņš
1981
Mārtiņš Plaudis
1993
Auces Aeroklubs
Raimonds Kaže
1983
Vilnis Frišfelds
1974
Naids
Edgars Jurjāns
1987
Mārtiņš Krūze
1987
Galma Āpši
Jānis Bidiņš
1985
Linards Kopmanis
1987
Visurgājēji
Mārtiņš Ēķis
1979
Jānis Eimuss
1967
Zipsnis
Jānis Folkbergs
1989
Oskars Priedītis
1987
ne pirmo reizi ar alus kausu!
Kalvis Silgals
1986
Artūrs Topecs
1987
Andris un brāļi
Didzis Videmanis
1985
Māris Videmanis
1979
Andris Rēders
1979
Cepums
Andris Sprūds
1982
Roberts Brūveris
1988
Ozolnieki
Juris Naglis
1962
Toms Bondars
1989
Gatis Reinholds
1990
ASTES
Dzintars Suts
1965
Jurģis Suts
1992
WO6
MEŽA OGAS
Sintija Alaine
1969
Gunita Dravniece
1984
Vizbulīte Celmiņa
1976
VIVOBAREFOOT divas kreisās
Gunita Barisa
1979
Iveta Sondore
1980
Ķirši matos
Aija Lorence
1986
Annija Jenča
1985
Anete Jenča
1988
Mežā tikai meitenes
Elīna Masteiko
1984
Zelma Preciniece
1982
Vidzemnieces
Nora Baranovska
1976
Marta Liepiņa
1981
Jaunie roņi
Aija Peršēvica
1984
Elīna Konstantinova
1980
Kā latvietes
Līga Brūniņa
1980
Iveta Jēgere
1980
Brahma Group ir priekšā
Brigita Krauja
1990
Diāna Ostreiko
1986
Jūlija Andropova
1990
Irina Aleshina
1986
I kvadrātā
Ilze Zvīdriņa
1983
Ineta Vjakse
1977
XO6
Fiksās lapsiņas un vilks
Ilze Fridrihsone
1991
Džeina Mežale
1975
Maija Lubgane
1988
Arvīds Jakovļevs
1987
Ampēriņš
Madara Apsalone
1985
Jānis Kalniņš
1988
Fraternitas Livonica
Agris Auce
1966
Indra Muižniece
1987
Lielie Kaķi
Madara Strauta
1991
Frenks Rozentāls
1991
Klaida latvietes
Agnese Zaķe
1979
Inese Vjakse
1980
Klaids Cīrulis
1971
Siguldas Takas
Andris Rozenbergs
1977
Aiga Rozenberga
1980
Priekšpēdejā vieta
Jānis Paiders
1990
Elīna Plūme
1991
MV6
OKZK MV
Aigars Vārna
1970
Ainārs Skrubis
1968
ALUSALA
Arvis Zvanītājs
1969
Austris Lepiksons
1967
WV6
Piedzīvojumu meklējot
Vita Žukovska
1970
Jana Adata
1972
Blondīņu trio
Inta Luksa
1972
Sigita Upeniece
1973
Ieva Jaunzeme
1973
Pepijas velomānija
Zane Grava
1975
Regīna Siksna
1973
Zane Blumberga
1969
Marta sniegpulksteņi
Una Vanaga
1977
Ginta Šenfelde
1976
Purva Dzērvenes
Ilze Heinola
1974
Inese Ozola
1972
Eksperiments
Marika Cabija
1973
Ilze Šteinburga
1974
Ieva Ustupa
1974
XV6
SEPTĪTIE
MODRIS ŠARIŅŠ
1979
ANETE SMILGA
1969
Skudrulāči
Anita Paidere
1967
Juris Paiders
1963
Durbes Ezerkrasts
Arturs Brikmanis
1959
Lilita Lauraite
1970
Tērauda Divplākšņi
Kārlis Kalniņš-Vīndedzkalns
1962
Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna
1973
MSV6
ASIE PIPARI
ILMĀRS KAULAKANS
1955
VIESTURS ZIEDIŅŠ
1955
Kalnieši
Arvīds Teteris
1940
Miervaldis Bušs
1952
WSV6
KAMENES
Antra Gaumiga
1963
Rota Šņuka
1963
XSV6
Rolling snails
Ilze Laure
1960
Jānis Eglītis
1954
Āpši1
Juris Drunka
1952
Marija Drunka
1960
DO
Oskars Zids
1948
Daina Celma-Zida
1950
Family6
Bosiks un Krēmeri
Ilze Krēmere
1976
Krišjānis Krēmers
2005
Ričards Krēmers
2012
WANAMORE
EDGARS RUMBA
1972
EDGARS PUĶĪTIS
1977
EDVARTS RUMBA
2008
KRISTIANS PUĶĪTIS
2007
3h mtb
V
Aldis Strožs
1969
Aleksandrs Suhanovs
1986
Andrejs Movļaiko
1984
Ansis Čuba
1991
Artūrs Miezītis
1988
Danil Pankrashkin
2002
Edgars Krūmiņš
1986
Edgars Briconoks
1991
Janis Lacis
1985
Jānis Kaupe
1983
Kaspars Vanags
1979
Kārlis Dzalbs
1972
Māris Siliņš
1973
Raitis Muižnieks
1968
Romans Šroms
1989
Uldis Reinicāns
1977
Uğis Ozols
1974
Valdis Kokorišs
1964
Ģirts Melders
1979
S
Anita Apine
1991
Elīna Grīnvalde
2000
Gunta Reinicāne
1980
Inese Kantore
1976
Liene Buša
1953
O-RUN
V
Edgars Balunovs
1989
Jānis Upāns
1969
Kristaps Dzvinko
1981
Miķelis Zumbergs
1982
Mārtiņš Veseris
1987
Raivo Pienis
1979
S
Dace Tītmane
1972
Elza Žumbure
1991
Ingrīda Zaķe
1990
Kristīna Ēce
1973
walk
Ziemeles
Enija Ziemele
2014
Saulāinās
Laura Elizabete Prikule
2008
Baltie pūkainie
Vladimirs Daņilovskis
2013
Deivids Bārzdainis
2013