Noslēdzies vasarīgais Olaines rogainings

Sestdien, 12.maijā, Olaines Mežaparka estrādē otro gadu norisinājās Olaines rogainings, kas pulcēja vietējos rogainierus un arī pilsētas viesus no Latvijas un Igaunijas, kas ieradās izpētīt Olaines apkaimi – pilsētu, mežus, pļavas un purvu apvidus. Par sacensību garākās distances – 6 stundu rogaininga – un kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Rīgas un Jūrmalas duets no komandas “NAIDS”, kas savāca 179 no 200 iespējamiem punktiem.

Mēnesis līdz Olaines rogaininga otrajai sezonai 

Vairs tikai mēnesis palicis līdz otrajam Olaines rogainingam jeb apvidus orientēšanās komandu sacensībām, kas šogad norisināsies 12.maijā Olaines Mežaparka estrādē. Tāpat kā pagājušajā gadā skrējēji un orientieristi ir aicināti piedalīties 2 stundu, 4 stundu Olainfarm, 6 stundu Isostar orientēšanās distancēs vai 8km rogaininga skrējienā, kā arī riteņbraucēji varēs izaicināt sevi 3 stundu MTB velodistancē. Savukārt bērniem tiek piedāvāta rogaininga pastaiga kopā ar instruktoriem, un līdz pat sacensību nedēļai ikviens bērns šajā distancē var piereģistrēties bez maksas. 

Garmin Forerunner 35 iegūst Jānis Nāgelis!

Olaines rogainings ir noslēdzies! Esam apkopojuši kontrolpunktu apmeklējumu un arī 21.kontrolpunktā reģistrētās atzīmes. Šis punkts bija īpašs, jo visi, kas atzīmējās šajā punktā, piedalījās izlozē par Forerunner 35 pulksteni no Garmin Latvija.