O-RUN skrējiens
Laiks Aktivitāte
09:00

Sākas reģistrācija un karšu dalīšana

10:40 Sākas ieiešana starta koridorā
11:00 Starts 2h, 4h, 6h rogainingam, Rogaininga pastaigai un Rogaininga skrējienam
11:10 Starts 3h MTB distancei
13:00 Kontrollaika beigas 2h distancei
14:10 Kontrollaika beigas 3h MTB distancei
15:00 Kontrollaika beigas 4h distancei
17:00 Kontrollaika beigas 6h distancei
 
image

Rogainings būs lieliska atpūta brīvdienā ģimenei ar bērniem vai vecākiem cilvēkiem, kā arī laba iespēja visiem rogaininga sporta iesācējiem pārbaudīt sevi aizraujošajā sporta veidā. Pasākums būs piemērots ikvienam aktīvās atpūtas mīļotājam, kas vēlas pavadīt sportisku pēcpusdienu pie dabas kopā ar draugiem vai ģimeni, pie reizes izbaudot Olaines pilsētu un dabu vienā pasākumā. Izaicinājums būs komandas stratēģijas plānošana, kam būs izšķiroša nozīme veiksmīgam rezultātam. Ja esi gatavs, šādam izaicinājumam, tad piesakies! Kāds būs Tavs Olaines stāsts? 

SACENSĪBU CENTRS

Sacensību centra atrašanās: Olaines Mežaparka estrādē, Veselības ielā 7, Olainē. Sacensību centrā tiks nodrošinātas tualetes, mantu glabātuve, ģērbtuves, reģistrācija, karšu saņemšana, pirmā medicīniskā palīdzība, apbalvošana. Dalībniekiem būs iespēja iegādāties Isostar enerģijas dzērienus, želejas un batoniņus, kā arī citas lietas sacensību atbalstītāju teltīs. Nolasi QR kodu lai iegūtu norādes uz sacensību centru. Vai spied te - https://goo.gl/maps/F9aNLN2Smd42

SACENSĪBU KARTE

Sacensību kartes dalībnieki saņem sacensību rītā reģistrācijas teltī. Kartes būs mitrumizturīgas, bet katrs dalībnieks pats ir atbildīgs par kartes saglabāšanu mitruma apstākļos. Kartes mērogs ir 1:20 000 jeb 1cm = 200m dabā. Karte sagatavota balstoties uz apgāda “Jāņa Sēta” topogrāfiskajiem materiāliem. Kartē veiktas korekcijas pēc apsekošanas dabā.

KĀ JĀVEIC DISTANCE?

Rogaininga skrējiens ir ~7-10km gara distance rogaininga ietvaros - dabā nemarķēts maršruts rogaininga kartē, ko dalībnieki veic individuāli orientējoties - skrienot, ejot vai nūjojot un pa ceļam atzīmējoties nepieciešamajos kontrolpunktos. Kontrolpunkti ir norādīti distances kartē, ko dalībnieki saņem reģistrācijā sacensību dienā. Tā kā sacensību laikā ceļu satiksme Olaines pilsētā netiek slēgta, visiem dalībniekiem ir pienākums sacensību laikā ievērot Ceļu satiksmes noteikumus, būt īpaši piesardzīgiem, šķērsojot ielas, pie luksoforiem. Atrodot kontrolpunktu, jāatzīmējas un jāsagaida SI stacijas signāls. Pēc kontrollaika beigām apmeklētie kontrolpunkti netiks skaitīti. 

Kontrolpunkti atradīsies labi redzamās vietās. Sacensībās uzvar dalībnieks, kurš distanci veicis visātrāk un apmeklējis visus nepieciešamos kontrolpunktus. Sacensību kontrollaiks ir 2 stundas, un dalībniekam jāatzīmējas finiša kontrolpunktā līdz kontrollaika beigām. Finišā obligāti jānodod tiesnesim SI karte, lai būtu iespējams reģistrēt skrējiena rezultātu. Rezultāti būs redzami elektroniski uz ekrāna sacensību centrā, kā arī vienlaicīgi būs pieejami arī sacensību mājas lapā. 

IZMAIŅAS KOMANDAS PIETEIKUMĀ

Lai veiktu izmaiņas, jāsūta informācija organizatoriem uz e-pastu xrace@xrace.lv. Līdz sacensību nedēļai iesūtītās izmaiņas tiks veiktas bez maksas. Sacensību nedēļā, tajā skaitā sacensību dienā, par distances, komandas nosaukuma vai dalībnieka maiņu papildus jāmaksā 5 EUR. Sacensību dienā visas izmaiņas var veikt Reģistrācijas un Info teltī. 

NUMURU IZŅEMŠANAS KĀRTĪBA

Jādodas uz reģistratūru izņemt dalībnieka numurus, jānosauc uzvārds un jāparakstās reģistrācijas protokolā par numuru saņemšanu. Aploksnē atradīsies numuri, saspraudes, SI karte (identi), aproce SI kartes piestiprināšanai ap roku, kā arī dažādi speciālie piedāvājumi no atbalstītājiem. Tiem, kas īrē kompasus vai GPS, tie tiks izsniegti kopā ar aploksnēm.

EKIPĒJUMS DISTANCĒ

Iesakām izvēlēties sportisku apģērbu un ērtus apavus, kuros varat staigāt gan pa pilsētu, gan arī mežu.