6H Distance
Laiks Aktivitāte
09:00

Sākas reģistrācija un karšu dalīšana

10:40 Sākas ieiešana starta koridorā
11:00 Starts 2h, 4h, 6h rogainingam, Rogaininga pastaigai un Rogaininga skrējienam
11:10 Starts 3h MTB distancei
13:00 Kontrollaika beigas 2h distancei
14:10 Kontrollaika beigas 3h MTB distancei
15:00 Kontrollaika beigas 4h distancei
17:00 Kontrollaika beigas 6h distancei
 
image

6 stundu rogainings būs labs piedzīvojums tiem, kas rogainingus ir jau izbaudījuši un dažādos garumos. Arī tiem, kuri ir vēl ceļā uz klasisko rogaininga distanču pieveikšanu un vēlas iesildīties ar īsākām distancēm. 6 stundas būs pietiekoši, lai komandas stratēģijai būtu izšķiroša nozīme veiksmīgam rezultātam. Ja esi gatavs, šādam izaicinājumam, tad piesakies! Kāds būs Tavs Olaines stāsts? 

STĀSTS PAR ROGAININGU

Distances veidotāji parūpēsies par daudzveidīgu sacensību teritoriju – pilsētā punktu būs maz, tāpēc lielākā daļa distances būs jāpavada pie dabas. Orientēšanās prieku sagādās priežu mežu teritorijas ar koptām takām un stigām, bet sarežģītāka būs pārvietošanās pa aizaugušām pļavām un brikšņiem, kas šajā vasaras laikā ir īpaši sazaļojuši. Jautrība un izaicinājumi ir garantēti, kad nāksies šķērsot slapjus grāvjus un mērcēt kājas purvos, medījot noslēptos kontrolpunktus. Ātrākās komandas garajās distancēs tiks arī līdz tālākiem punktiem pamestās celtnēs un bunkuros. Kopumā sacensību apvidu raksturo grantēti ceļi, pļavu takas un mežu stigas. Atgādinām, ka visā sacensību teritorijā pārvietojoties jāievēro vispārējie ceļu satiksmes noteikumi. Ielas un ceļi šķērsojami tikai saskaņā ar noteikumiem. Kontrolpunkti lielākoties izvietoti publiski pieejamās vietās pie nelieliem kokiem un žogiem. Vēlam veiksmīgu stratēģijas plānošanu un azartu distancē!

SACENSĪBU CENTRS

Sacensību centra atrašanās: Olaines Mežaparka estrādē, Veselības ielā 7, Olainē. Sacensību centrā tiks nodrošinātas tualetes, mantu glabātuve, ģērbtuves, reģistrācija, karšu saņemšana, pirmā medicīniskā palīdzība, apbalvošana. Dalībniekiem būs iespēja iegādāties Isostar enerģijas dzērienus, želejas un batoniņus, kā arī citas lietas sacensību atbalstītāju teltīs. Nolasi QR kodu lai iegūtu norādes uz sacensību centru. Vai spied te - https://goo.gl/maps/F9aNLN2Smd42

SACENSĪBU KARTE

Sacensību kartes dalībnieki saņem sacensību rītā reģistrācijas teltī. Kartes būs mitrumizturīgas, bet katrs dalībnieks pats ir atbildīgs par kartes saglabāšanu mitruma apstākļos. Kartes mērogs ir 1:20 000 jeb 1cm = 200m dabā. Karte sagatavota balstoties uz apgāda “Jāņa Sēta” topogrāfiskajiem materiāliem. Kartē veiktas korekcijas pēc apsekošanas dabā.

KĀ JĀVEIC DISTANCE?

Tā kā sacensību laikā ceļu satiksme Olaines pilsētā netiek slēgta, visiem dalībniekiem ir pienākums sacensību laikā ievērot Ceļu satiksmes noteikumus, būt īpaši piesardzīgiem, šķērsojot ielas, pie luksoforiem. Atrodot kontrolpunktu, visiem komandas dalībniekiem punktā jāatzīmējas – jāsagaida SI stacijas signāls.  Lai komandai ieskaitītu kontrolpunktu, visiem komandas dalībniekiem tajā jāatzīmējas 1 minūtes ietvaros. Komandai jāatzīmējas finiša kontrolpunktā līdz izvēlētās distances kontrollaika beigām. Pēc kontrollaika beigām apmeklētie kontrolpunkti netiks skaitīti. Par katru kavēto minūti pēc kontrollaika no savākto punktu skaita tiks noņemts 1 punkts. Ja komanda kavēs vairāk kā 30 minūtes, netiks ieskaitīts neviens punkts. Finišā komandai obligāti jānodod tiesnesim SI kartes un cits nomātais ekipējums, ja tāds ir. Rezultāti komandām būs redzami elektroniski uz ekrāna sacensību centrā, pieejami arī mājas lapā, ko varēs apskatīt no mobilajiem tālruņiem.

IZMAIŅAS KOMANDAS PIETEIKUMĀ

Kapteinis var mainīt komandas sastāvu, nosūtot informāciju organizatoriem uz e-pastu xrace@xrace.lv. Līdz sacensību nedēļai iesūtītās izmaiņas tiks veiktas bez maksas. Sacensību nedēļā, tajā skaitā sacensību dienā, par distances, komandas nosaukuma vai dalībnieka maiņu papildus jāmaksā 5 EUR. Sacensību dienā visas izmaiņas var veikt Reģistrācijas un Info teltī. Dalībnieka dzēšana no komandas vai komandas atteikšanās no starta ir bez papildus maksas.

NUMURU IZŅEMŠANAS KĀRTĪBA

Visiem komandas dalībniekiem jādodas uz reģistratūru izņemt dalībnieku numurus, jānosauc komandas nosaukums un jāparakstās reģistrācijas protokolā par numuru saņemšanu. Komandas kapteinis nevar parakstīties citu dalībnieku vietā. Komandas aploksnē atradīsies numuri, saspraudes, SI kartes (identi), aproce SI kartes piestiprināšanai ap roku, kā arī dažādi speciālie piedāvājumi no atbalstītājiem. Komandām, kas īrē kompasus, veloplanšetes vai GPS, tie tiks izsniegti kopā ar aploksnēm.

EKIPĒJUMS DISTANCĒ

Iesakām izvēlēties sportisku apģērbu un ērtus apavus, kuros varat staigāt gan pa pilsētu, gan arī mežu. Katrai komandai obligāts ekipējums ir uzlādēts mobilais telefons ar ievadītiem organizatoru telefonu numuriem, kas atrodas uz sacensību kartes. Ieteicamais ekipējums distancē visām komandām ir marķieris, ko izmantot distances plānošanā, lai sazīmētu komandas maršrutu, kompass ar grādu iedaļām, lineāls, pulkstenis, enerģētiska pārtika un dzēriens.